Модель: SMK01233
Наявність: На складі
1 500.00 грн.

Набір наочно - дидактичних матеріалів з англійської мови (демонстраційний)

В комплекті:

  • Азбука для використання вчителем, що містить набір карток, на яких надруковано великі і малі літери алфавіту. Формат карток не менше 150 х 200 мм. Матеріал - щільний картон не менше 300 г / м2 - не менше 26 од.
  • Азбука раздаточная для використання учнями - 15 компл. Кожен комплект містить картки з друкованими великими та малими буквами алфавіту, зразки каліграфічного письма великої і малої літери англійської мови, кольорову ілюстрацію або фото зображення відповідне слову яке починається на відповідну літеру алфавіту. Формат карток не менше А8. Матеріал - щільний картон не менше 300 г / м2 - не менше 26 од.
  • У кожному комплекті - карти "Прописи", "Як писати прописи", "Як писати друковані літери", "Знаки в англійській мові". Формат карток не менше А5. Матеріал - щільний картон не менше 300 г / м2 - не менше 4 од.
  • Картки для вивчення слів (тематичні) - не менше 6 компл.Кожен комплект містить картки зі словом українською мовою і тематичним зображенням, на звороті надруковано переклад даного слова англійською мовою і транскрипцію. Можуть бути використані наступні теми: транспорт, овочі, фрукти, геометричні фігури, птахи, квіти або ін. Формат карток не менше 100 х 100 мм. Матеріал - щільний картон або папір не менше 200 г / м2 - не менше 15 од.
  • Ложемент - вкладка для зберігання з індивідуальним розміщенням кожної складової комплекту. Кольоровий скриню для зберігання. Прозора кришка до скрині, на зворотному боці якої надруковано переклад даного слова англійською мовою і транскрипція. Можуть бути використані наступні теми: транспорт, овочі, фрукти, геометричні фігури, птахи, квіти або ін. Формат карток не менше 100 х 100 мм. Матеріал - щільний картон або папір не менше 200 г / м2 - не менше 15 од. в кожному комплекті.
Основні
Вік, років 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Клас 1, 2, 3, 4
Навчальний заклад Дитячий садок, Початкова школа

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!