Модель: SMK00541
Наявність: На складі
6 275.00 грн.
Використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу під час проведення демонстраційних дослідів. Штатив застосовується для складання різноманітних фізичних установок. 

Масивні чавунні підставки забезпечують штативу стійкість, а наявність затискного пристрою в них – забезпечує монтаж стійок в строго вертикальному положенні. Підставки можна прикріпити до кришки демонстраційного столу за допомогою струбцини. Це необхідно тоді, коли доводиться збирати установки, у яких центр ваги виходить за межі опор підставки. 
Три стійки дозволяють збирати установки, для яких необхідна наявність двох штативів, а в тих випадках, коли зібрану установку необхідно зміцнити на висоті більше 750мм, загальну висоту штатива можна збільшити. Це досягається за рахунок різьбового з'єднання двох стійок. 
Можливості штатива значно розширюються за рахунок наявності в комплекті муфти з кульовою опорою, за допомогою якої можна закріпити прилад або установку, а також затискати пробірки, колби, бюретки і т. і. під різними кутами по відношенню до стійки. Наявність на ізолюючому стрижні сталевих муфт з отворами і затискачами дозволяють закріплювати струмопровідні провідники. 
Муфти хрестоподібні призначені для кріплення стрижнів в штативі у взаємно - перпендикулярних положеннях, а муфти з гачком - для підвішування елементів приладів. Кільце застосовується для кріплення хімічного посуду, столик - для установки приладів. За допомогою лапки можна закріпити предмети товщиною не більше 15мм або дріт - плоскими губками.
 

Склад

- підставки чавунні - 2шт 
- стійки - 2шт 
- стійка з ізолюючим стрижнем - 1шт 
- муфти хрестоподібні - 2шт 
- муфта паралельна - 1шт 
- муфти з гачком - 4шт 
- лапка пружинна - 1шт 
- муфта з кульовою опорою - 1шт
- кільце (93мм) - 1шт
- струбцина - 1шт 
- столик - 1шт 
- гвинти 40мм - 6шт 
- гвинти 30мм - 10шт 
- керівництво з експлуатації - 1шт

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!